SON HABERLER

SERHAT Soruyor : #WhereismyHat ?

Hepimizin bildiği üzere 61. Eurovision Şarkı Yarışması İsveç‘in başkenti Stockholm‘de gerçekleşti ve büyük çekişmeler sonucu ipi göğüsleyen 1944 şarkısıyla Jamala ve Ukrayna oldu.

_AP64705

Sonrasında çok konuşulan ve görünüşe göre uzun süre daha konuşulacak olan bu yılki yarışma,hepimizin telefon ve müzik çalarlarına onlarca güzel şarkı armağan ederek kapanış yaptı.

 Yarı finallerdeki Estonyaİzlanda ve San Marino gibi favorilerin sürpriz bir şekilde Büyük Final’e çıkamamasıyla gözler tamamen 14 Mayıs akşamına çevrilmişti.

Özellikle Birinci Yarı Final’de performans sergileyen ve Televoting’de ilk 10’da olup,Jüri oylarıyla Yarı Final’i 12. sırada tamamlayan San Marino temsilcisi Serhat ve şarkısı “I didn’t Know“, anında yakalayan soundu ve akılda kalıcı melodisiyle dilimize pelesenk olan performanslardan biri.

TH00001452

Birazdan okuyacağınız gelişmeleri, ilk defa Escin5.com’da okuyor olacaksınız. 

Kesin bilgidir efendim. Yayınız.

Hatırlarsanız performansının sonunda Serhat şapkasını çıkarıp,seyircilere doğru atarak şanslı bir kişiye hediye etti.

_P6_4894

Şimdilerde ise ekibi #WhereismyHat etiketi ile Serhat’ın şapkasını almayı başaran kişiyi arıyor. Sosyal medya hesaplarında paylaştığı bu etiket ile şanslı kişiyi arayan ekibi,şapkanın şimdiki sahibine daha büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyormuş.

Söz konusu şapka;

Süreci takip ediyor ve gelişmeleri yine ilk defa Escin5.com‘da paylaşıyor olacağız.

O zaman SERHAT‘ın mesajını tekrarlayalım;

#WhereismyHat 

Yorum bırakın

Email adresiniz gözükmeyecek.


*


Top