SON HABERLER

Elnur, “Hour of The Wolf”ün Türkçe Versiyonunu Yayınladı!

2015 Azerbaycan temsilcisi Elnur Hüseynov, Eurovision şarkısı “Hour of the Wolf”ün Türkçe versiyonunu dün gece Istanbul’da düzenlediği özel Eurovision partisinde tanıttı.

Eurovision Şarkı Yarışması için Viyana’ya uçmadan önce özel bir parti organize eden Elnur, Avrupa ve Avustralya’daki hayranları için de bu özel geceyi Youtube, Periscope, Facebook ve Twitter üzerinden canlı yayınladı.

Birbirinden özel şarkıları seslendiren Elnur, geceyi izleyen hayranlarına özel bir de çekiliş düzenledi. Çekiliş sonucunda 20 şanslı isme Eurovision bileti armağan edildi.

Geceye birbirinden özel isimler katılırken, gecenin sunuculuğunu Jess Molho üstlendi. Azerbaycan delegasyon üyelerinin yanı sıra birçok basın görevlisini de gecede bulundu.

Ayrıca Elnur canlı yayında hayranlarının sorduğu sorulara da yanıt verdi. Yine şanslı isimlere imzalı CD gönderildi.

Gecede şarkının çok özel Türkçe versiyonu da ilk kez tanıtıldı. “Karanlıklara Teslim Olmam” isimli versiyon çok beğenildi.

Şarkının Türkçe versiyonunun klibi Istanbul’da çekildi.

Ayrıca Elnur geçtiğimiz hafta Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show’a konuk olmuş, Eurovision çalışmalarından, provalarından ve şarkısının anlamından bahsetmişti. Şarkısını Türkiye’de ilk kez canlı yayında seslendiren Elnur, Türk halkının beğenisini kazanmıştı.

Azerbaycan ilk olarak 21 Mayıs akşamı ikinci yarı finalde yarışacak. Topladığı puan sonucu ilk 10’a girerse 23 Mayıs’taki büyük finalde yarışma hakkı kazanacak. Elnur yarışma akşamları Avrupa’da yaşayan tüm Türklerden destek bekliyor.

Elnur’u resmi Facebook sayfası olan Elnur Huseynov Official‘den an ve an takip edebilirsiniz.

Biz de ESCin5 olarak Azerbaycan’a şimdiden bol şanslar diliyoruz.

About Tolgahan (178 Articles)
Yaş: 23 Şehir: Antalya, Türkiye Okul/Bölüm: AIU/Turizm ve Otel İşletmeciliği - Innsbruck Üniversitesi/Hukuk Fakültesi Bulunduğu Eurovisionlar: 2015 Referanslar: OGAE İtalya, ESCin5, The Music Of Now Eurovision
Contact: Twitter

Yorum bırakın

Email adresiniz gözükmeyecek.


*


Top